O mě

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence včetně zpracování mezd pro fyzické i právnické osoby. Dále nabízím jednorázové účetní konzultace a poradenství, pomoc se zpracováním podkladů k daňovým přiznáním, komunikace s úřady a další. Protože je každá firma unikátní, nabízím osobní přístup ke každému klientovi nastavený dle vzájemné dohody.

Za více než 10 let praxe jsem získala zkušenosti s vedením účetnictví, zpracováváním mezd i daňovou evidencí. Zkušenosti jsem sbírala jak ve velkých zahraničních společnostech, tak u menších firem. Největší základ zkušeností jsem získala na vysoké škole v oboru účetnictví a dále pak samostudiem a praxí. Čísla a daňové zákony a vyhlášky jsou moje oblíbené, proto je pro mě účetnictví práce i zároveň zábava.

V tomto oboru je nutné se neustále vzdělávat a sledovat aktuality, ani já nejsem pozadu a pravidelně se vzdělávám a sleduji novinky v oboru.

Účetnictví zpracovávám ve vlastním programu Pohoda, včetně mezd s pravidelným zálohováním. O svá data se tedy bát nemusíte. Spolupracuji s iDokladem, jsem členem iDoklad pozitivní účetní.

Pro své klienty nabízím předávání dokladů přes vlastní zabezpečené uložiště , které je přístupné online bez nutnosti cokoliv instalovat. Máte tak přehled, které doklady už jste mi předali nebo z nich mám zaúčtované. Zároveň si je můžete kdykoliv najít lépe a snadněji než v emailu.

V rámci Prahy a Středočeského kraje nabízím osobní setkání. Na vzdálenější místa záleží na předchozí domluvě, případně lze vést účetnictví a veškerou komunikaci online.

Stačí, když mě kontaktujete na emailu info@pecka-ucto.cz a já se Vám co nejdříve ozvu.

Budu se těšit na naší spolupráci.
Bc. Klára Pecková