O mě

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence včetně zpracování mezd pro fyzické i právnické osoby. Dále nabízím jednorázové účetní konzultace a poradenství, pomoc se zpracováním podkladů k daňovým přiznáním, komunikace s úřady a další.

Za více než 8 let praxe jsem získala zkušenosti s vedením účetnictví, zpracováváním mezd i daňovou evidencí. Zkušenosti jsem sbírala jak ve velkých zahraničních společnostech, tak u menších firem. Největší základ zkušeností jsem získala na vysoké škole v oboru účetnictví a dále pak samostudiem a praxí. Čísla a daňové zákony a vyhlášky jsou moje oblíbené, proto je pro mě účetnictví práce i zároveň zábava.

V tomto oboru je nutné se neustále vzdělávat a sledovat aktuality, ani já nejsem pozadu a pravidelně se vzdělávám a sleduji novinky v oboru. Protože je každá firma unikátní, nabízím osobní přístup ke každému klientovi nastavený dle vzájemné dohody.

Účetnictví zpracovávám ve vlastním programu Pohoda, včetně mezd s pravidelným zálohováním. O svá data se tedy bát nemusíte. Spolupracuji s iDokladem, jsem členem iDoklad pozitivní účetní.

V rámci Prahy a Středočeského kraje nabízím osobní setkání. Na vzdálenější místa záleží na předchozí domluvě, případně je samožrejmostí komunikace online.

Stačí, když mě kontaktujete na emailu info@pecka-ucto.cz a já se Vám co nejdříve ozvu.

Budu se těšit na naší spolupráci.
Bc. Klára Pecková